Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

Udvalgte leverandører og købssteder der kan automatiseres

Kontolink kan automatisk godkende transaktioner med bilag for udvalgt leverandører og købssteder. På listen her kan du se hvilke.

Sådan virker automatisk godkendelse med bilag.

Mangler din leverandør/købssted på listen? Skriv en mail til os på hello@kontolink.com, så tjekker vi straks om vi kan få det tilføjet. 

Kig listen igennem eller søg på dit købssted/leverandør her. 

Levandør eller købssted CVR og Moms-nummer
EASY PARK A/S 26454484
EasyPark GmbH 814628956
Nuuday A/S (RELATEL) 40075291
TELENOR A/S 19433692
kontolink ApS 39638827
Visma e-conomic A/S 29403473
Visma Dinero ApS 34731543
Zenegy Danmark ApS 38366041
HI3G DENMARK ApS 26123445
Prolog Coffee ApS 37459836
JEM & FIX A/S 10360641
Norlys Energi A/S 25118359
Norlys Mobil A/S 36462272
Norlys Digital A/S 42405310
OpenAI LLC 372041333
OPENAI IRELAND LIMITED 4143435AH
EWII A/S 28297947
Hiper A/S 36909080
INCO CC KØBENHAVN A/S 32322654
INCO CC AARHUS A/S 32322697
inco CC Glostrup A/S 37589608
LAGKAGEHUSET A/S 20213094
Stark Danmark A/S 55828415
DAGROFA FOODSERVICE A/S 27626904
Dagrofa ApS 38714295
DAGROFA BORNHOLM A/S 21774308
Dagrofa Logistik a/s 78895918
Spotify AB 556703748501
APCOA DANMARK A/S 19055108
Canva Pty Ltd 80158929938
Canva Pty Ltd 372042198
Canva 80 158 929 938
Pipedrive OÜ 101382096
VESTER KOPI ApS 26712610
BRØDRENE A & O JOHANSEN A/S 58210617
Silvan A/S 38841297
HØRKRAM FOODSERVICE A/S 85500716
Taxa 4x35 21313815
Taxi 4x27 ApS 15197382
SAMMENSLUTNINGEN TAXA 4X35 74001416
BYGMA A/S 55930317
CARL RAS A/S 70587114
Q-PARK OPERATIONS DENMARK A/S 11967086
Calendly LLC 372082401
Ørsted Salg & Service A/S 27210538
UptimeRobot s r o 2122231749
MEGA HOUSE A/S 26913187
Notion Labs Inc 528003828
Usercentrics A/S (cookiebot) 34624607
dotDK Media I/S 32246737
SOLAR A/S 15908416
MONGODB LIMITED 9793087U
AB CATERING AALBORG A/S 11283403
Rene Ruder /Bjarke Fuglsang 25791061
MARIUS PEDERSEN A/S 49979517
TELAVOX ApS 36079762
Q-PARK OPERATIONS DENMARK A/S 11967086
ROLLERI SPA 1728470335
OIL! tank & go ApS 36552816
SIDEWALK ApS 30596307
Trello Inc 372005861
Verisure A/S 25019202
NRGI Elhandel A/S 32285759
NRGi Rådgivning A/S 33077831
SAINT-GOBAIN DISTRIBUTION DENMARK A/S 81822514
JAFA FRUGT & GRØNT V/MAHMOUD EL-ABBASSI 31626250
Tayebat Slagteri 33851936
pelican-wines I/S 42915564
ALI-BAGERI ApS 27603939
ASIA BAZAR ApS 29913730
Hetzner Online GmbH 812871812
JKS A/S 19687236
BAUHAUS DANMARK A/S 19555305
Lindab A/S 33124228
SIGNREQUEST BV 854224798B01
FORS A/S 33032838
Andel Energi A/S 24213528
CARLSBERG DANMARK A/S 25508386
Skive Frugt og Grøntbørs A/S 33363974
Mailchimp 372008134
Scandinavian Print Group A/S 21686433
DANFOODS ApS 32771920
MEGAFOOD ApS 27518702
Ærø Kommune 28856075
ROYAL UNIBREW A/S 41956712
REMONDIS A/S 19010007
Vestegnens Bazar ApS 42357391
ALMA LARSEN ApS 27040365
OnlinePOS A/S 33037945
EUROSAMA ApS 77280219
L G Speciel Grossisten A/S 29629137
Supabase Pte. Ltd. 202005760H
WiLLY 556163-2232
Liban Cuisine 25068238
Flamingo Kebab Food ApS 42826588
beirut palace 17900943
ISTANBUL KABAB 44376733
SLEEKNOTE ApS 35840699
FASTSPEED A/S 39976625
Atlassian 372001951
Fibbler AB 559476349101
tldx Solutions GmbH 330894275
84codes AB 556898078201
Café Lille Peter ApS 45722724
FREJA TRANSPORT & LOGISTICS A/S 15027800
CAFE OSBORNE V/JOHN OSBORNE 17581589
THURAH TRANSPORT A/S 21288977
Kaptajn Seafood A/S 35254978
Rå Engros ApS 38433563
Havfruen Fisk v/Rune Mark Olsen 65359812
DM Seafood ApS 45759903
Seest Bageri ApS 36731680
Copenhagen Fruit ApS 44288834
EV Infra Denmark ApS 42885746
Vestfrugt.dk ApS 44561042
Vest Frugt & Grønt ApS 43042262
Guldbageren Vestbyen v/Benny Preb 12716184
Michael H Konditoriet Gentofte 17900447
MOBIL BETON ApS 12333641
NICOLAI'S BAGERI I/S 18340674
LE GÂTEAU A/S 28682476
HYDROSCAND A/S 18272245
Hartmeier ApS 42454184
Matetea ApS 41564709
Softnotik ApS 42435465
TOTAL RENT.DK ApS 28297661
GLASCOM A/S 28295472
FILTERTEKNIK A/S 20176733
FedEx Express Danmark ApS 76562512
Derman A/S 46010639
Younis Minimarket ApS 45396525
Capri Import ApS 40109641
Naser Al Safadi 43982702
Hasle City ApS 44271427
Al hilal slagter 25922956
Pyronyco ApS 42938521
MAXTEL.DK ApS 30207734
EUROWHEELS DANMARK A/S 27914373
TIMELOG A/S 25896939
Blue Phoenix Denmark A/S 15084790
LK Service ApS 43267329
APPLUS DANMARK A/S 28312725
BORNGROS DISTRIBUTION ApS 30920473
MULTIFLORA A/S 66102610
Grov Design 43341987
NOBIA DENMARK A/S 89645417
DANA LIM A/S 49294514
Kristians Kaffe ApS 39117495
Power Fuel A/S 41077719
Neonfisken ApS 44526662
MOSAIKHJØRNET A/S 30717201
MEREDIN TØMMERHANDEL A/S 73730511
Wiggers Auto & Mekanik ApS 40335196
Smagsløget ApS af 2025 45715531
GOECKER A/S 73238315
Topaz Labs 372078785
Blackmagic Design Ltd 372042201
Walle's ApS 44591464
IONITY 39323273
Statens Serum Institut 46837428
FLISEUNIVERSET A/S 21056499
KRYDSFINER-HANDELEN A/S 17948598
PRESCRIBA A/S 24243133
J.D. DIAMANTVÆRKTØJ A/S 39215810
BC Catering Odense A/S 10837049
BRDR Bergmann ApS 40427430
AO Workwear A/S 32151922
One.com Group AB 559205240001
AM ROBOTS ApS 40145338
JOTUN DANMARK A/S 14163328
Stape Europe OÜ 102531516
KARAMEL KOMPAGNIET A/S 30509412
I.M. FRELLSEN K/S 25340604
Vaffelexpressen ApS 45431932
Bagsværd Lakrids ApS 38234137
LAKRIDS BY JOHAN BÜLOW A/S 33041586
ANKER CHOKOLADE ApS 36494603
PAPIRLADEN ApS 12330936
MULTILINE A/S 10665841
MEJERIGAARDEN A/S 37317314
NOKAS CMS (DANMARK) A/S 29820813
WW Digital 42863807
KARDINAL CHOKOLADE ApS 28662165
SIGNCOM DENMARK ApS 36037199
PROFIL REVISION ApS 59051318
macAdesign 44709937
ERGOLIFT ApS 26120802
FIBIA P/S 36058552
Sendebudet 16141208
Vietnams Supermarked v/Thi Thuy Vu 33851952
XOXO smba 32781985
FS DK ApS 27162274
Ibon ApS 37341452
HAO TRADING ApS 19472140
GREEMEX AGENCY ApS 25895983
GASA GROUP DENMARK A/S 25442024
bygrowers A/S 35531297
LøkkeFlora ApS 44169770
FAUSOL A/S 30908783
Gartneriet LHP ApS 45474577
Gartneriet Broholm ApS 44138913
LIGHT-POINT A/S 19355705
LAMPEFEBER A/S 14603549
DSV ROAD A/S 26366224
DSV ROAD HOLDING A/S 26366372
Tasfo Portfolio ApS 31152518
PLANDAY A/S 27666248
BC CATERING KOLDING A/S 19435598
Thomann GmbH 257375233
TAXA MIDT F.M.B.A. 38014110
BILTEMA DANMARK A/S 25289846
BILTEMA REAL ESTATE DENMARK A/S 10276985
PANTOM A/S 28750714
INMOBILE ApS 31426472
LMT Gruppen ApS 11747604
BESKO A/S 20862181
Cloudflare Inc. 30718844
Rackbeat ApS 39086409
Sprii ApS 42084476
QuickPay ApS 21822434
Silica ApS 39299453
KERAMIX Handels GmbH U41874502
TrainingPeaks LLC 372007142
DS Frugt og Grønt ApS 45026744
DOLCE VITA ApS 35392963
Frontliners ApS 38865366
Billigblomst Aarhus ApS 12890893
Maxim Vinduespolering I/S 37964719
Ørsteds Kebab 42506532
DEAL.DK A/S 35252754
Centrum Beslag ApS 40829768
WEB-KONCEPT A/S 35531750
Living4u ApS 34056226
FOLDBY VVS OG SMEDEFORRETNING ApS 27085474
ELITE GAMING A/S 20155892
DANSKE LOTTERI SPIL A/S 33034482
Cashpoint Malta Limited 21522715
CHOKOLAND A/S 21633119
GLOBALCONNECT A/S 26759722
ESMILEY A/S 31158907
BC CATERING SKANDERBORG A/S 19503046
Gjern Bageri v/Thomas Olesen 25797051
Loyalty Key A/S 35239502
Ambrosia Group ApS 36707720
Admincom butik og hotel ApS 44850761
Webshipper ApS 35668934
Berry & Bean A/S 29220638
Fiskehallen Tvilling A/S 25815955
AMAGER FISKEHUS ApS 89439515
Lerøy Seafood Copenhagen ApS 87514617
RISTERIET ApS 27926754
FTZ AUTODELE & VÆRKTØJ A/S 73648718
REFAKO ApS 46212916
Davidsen A/S 87310116
BC CATERING ROSKILDE A/S 19354598
AB CATERING HOLSTEBRO A/S 10649749
Meyers Contract Catering A/S 26631521
AB CATERING RIBE A/S 17610872
AB CATERING KØBENHAVN A/S 13768390
Dantaxi4x48 A/S 39174901
BC CATERING AALBORG A/S 19449335
Taxa Syd A/S 25539028
Taxa 4x35 Kontoring 74151213
NORDVEST BAZAR ApS 35680144
Vejle Bazar ApS 45476170
Madklubben Catering ApS 29619107
City Kebabhouse 29101027
bakeroom 44312379
Z. A Taxi Transport ApS 44573083
Alshami ApS 45122271
Visione Gastronomica ApS 45407624
OSTEMESTEREN A/S 10209137
TAYYIB FOOD ApS 30821785
GIMA CATERING A/S 21853542
Jonas pizza 26775647
Maria´s Bageri Hvalsø ApS 38137727
RTal 44727307
Wolters Kluwer Danmark A/S 13386293
Uniconta A/S 33266928
BodyRespons v/Rikke Pedersen 31535573
Vikingbageren 42772399
Lexoforms A/S 38510746
I/S VESTFORBRÆNDING 10866111
SPISESTEDET MOSEN V/JEANETTE KIT JAKOBSEN 54459653
Greve Steakhouse ApS 28898142